Thomas Sabo Charm Club - Nyheter Music

Bär den här skivspelarberlocken och visa hur mycket du älskar musik. Den är tillverkad av återvunnet silver och är rikt detaljerad med en tonarm, skivspelare och tempojustering. Emaljen i nyanser av blått och svart och en kubisk zirkonia i vitt skapar ett realistiskt utseende. ”I love Music”-bokstäverna på baksidan understryker betydelsen av detta charm-hängsmycke.

699 kr

Delbetalning från 270kr/mån.

+
-

LAGERSTATUS:Finns i lager

Artnr. TS 2217

Namn Music

Material Silver

Berlocken hakas fast med hjälp av karbinhake och bärs ensam eller i kombination med andra charms i Charm Club halsband och armband.

Thomas Sabo Charm Club är en ikonisk smyckeskollektion som kombinerar utsökt hantverk med personlig stil. Sedan lanseringen har kollektionen erbjudit ett unikt sätt att samla och skapa individuella smycken genom noggrant designade berlocker. Varje charm är tillverkad i äkta sterling silver, ofta utsmyckad med färgstenar, emalj eller gnistrande zirkoner.